Zula oyunculara altın dağıtacak

Türkiye’nin dünya çapındaki oyuncu şirketi InGame Group, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı’nın altın sponsorluğunu üstlendi.

Bu heykel, gerçekte “uçuyor”

Türkiye’de ve dünyada 22 milyon oyuncusu yer alan yerli oyun Zula’nın yaratıcısı InGameGroup, I-Tech’te oyun severlerle buluşacak.Uzun bir aradan sonradan ilk önce Ankara’daki Zula severlerle bir araya gelecek olan InGame Group,15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Zula Turnuvasında yüzbinlerce Zula Altını hediye edecek. Zula severlerin YouTube yayınları sebebiyle yakından tanıdığı kalabalık yöneticisi Meriç “Lynxie” Çakıcı da,I-TECH’teiki gün boyunca hayranlarıyla buluşacak.

2019061415012173085.jpg Oyun Severlere Sürpriz Zula Altını

Türk mühendislerce üretilen sevilen oyun Zula, bugün 11 öbür dilde oynanıyor

InGameGroup Pazarlama Direktörü Bilhan Bilge, I-TECH’e katılımlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, uzun zaman sonra başta Ankara’daki Zulaseverlerle bir araya geleceklerini vurguladı. Bilhan Bilge, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uzun zamandır özellikle sosyal ağ üzerinden bize ulaşarak Ankara’da bir buluşma beklediklerini söyleyen takipçilerimizle hafta sonu her tarafında birlikte olacağımız için sevinçliyiz. Türkiye’nin başkenti Ankara’da, iki manâlı Bakanlığımızın ve ülkemizin köklü kurumlarının yardım verdiği böylesi önemli bir organizasyonda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Zula, ayrıntılarıyla Türk mühendislerce üretilen % 100 yerli ve ulusal bir oyun.Bugün ülkemizde ve dünyada 22 milyon oyuncusu bulunan Zula, 11 bambaşka dilde oynanıyor. Zula severlere bir müjdemiz de yıl sonuna doğru olacak ve Zula Battle Royale ile Zula Mobil oyun tutkunlarıyla buluşacak.

InGame Group olarak ülkemizi dünyada espor alanında başarıyla duyurmanın sorumluluğunu da üzerimizde hissediyor, çalışmalarımıza bu yönde tartma veriyoruz.Türkiye’nin yanı sıra 3 ayrı kıtada, 10 bölgede, oynanan oyunlar üreten yerli bir şirket olan InGame,bugüne değin ürettiği oyunlarla milyonlarca oyuncuya ulaştı. Gelecek 3 yıl içerisinde 100 milyon oyuncuya ulaşarak bölgenin en büyüğü olmayı hedefliyoruz.”

Fuara yoğun katılım bekleniyor

2019061415024784185.jpg Fuara yoğun katılım bekleniyor

E-spor turnuvalarına konut sahipliği yapacak olan, I-TECH’te hem Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından resmi olarak tanınan “Frig Kupası” sahibini bulacak. Toplam 320 oyuncuyla Ankara’daki en büyük E-spor turnuvası olan Frig Kupası,Ankara Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından onaylanan ilk resmi yöresel kupa olma özelliğini de taşıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Ulusal Eğitim Bakanlığı, T.C.Ticaret Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası’nın destekleri, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Dilekçe ve Araştırma Merkezi’nin (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleşen I-TECH, katılımcıları teknoloji profesyonelleri ile buluşturuyor.

HHB Expo göre düzenlenen I-TECH’e yoğun katılım bekleniyor.

Önceki HaberAdobe Premiere Rush, Samsung İçin Hazır Sonraki HaberTelegram’a Çin’den DDoS Saldırısı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir