Volvo’dan yeni dilekçe

Bir araba kazası içinde yer olmak hoş bir durum değil. Oysa Volvo, bu talihsiz deneyimleri daha basit baş edilebilir ayla getirmek için artık yanınızda. Firmanın yeni yayımladığı mobil dilekçe Car Accident Advisor (Araba Kaza Danışmanı) bir kaza halinde yapmanız gerekenler için size rehberlik ediyor.

İşte 300 Beygirlik yeni Grandland X

Volvo müşteri desteğine yaralanıp yaralanmadığınızı veya acil yardıma gereksinim duyup duymadığınızı bildirdikten sonradan, telefonunuza gelen bir mesaj sizi hizmete bağlıyor. sonradan dilekçe, hasarın fotoğraflanması, kaza hakkında notların alınması ve kazaya dahil olan diğer arabaların bilgilerinin alınması gibi yapılması gerekenler hakkında peyderpey size yol gösteriyor.

sonradan bütün bu veriler düzgün bir şekilde paketlenerek doğruca sigortacınıza gönderiliyor ve işlemlerinizin seri ve basit bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Ayrıca hizmet, Volvo göre onaylanmış yenileme merkezlerini bulmanıza da yardımcı oluyor ve hatta arabanızı bu tesislere taşımanıza tezgâhtar olabiliyor.

Volvo, “2015.5” model yılı sonrasındaki tüm araçlarında Car Accident Advisor’ın çalışacağını söylüyor oysa eğer arabanız daha eskiyse, Volvo’nun müşteri desteğini arayarak hizmeti kullanmanız muhtemel. Son olarak da bu hizmetin bedava olduğunu belirtmekte avantaj var.

Önceki HaberYüksek Performans Sunan Jabra Elite 85h Satışta Sonraki HaberGame of Thrones Final İncelemesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir