The Outer Worlds geliyor!

 Private Division ve Obsidian Entertainment bugün yaptıkları bir duyuru ile The Outer Worlds oyununun 25 Ekim 2019’dan itibaren Xbox One ailesi (Xbox One X de dahil) PlayStation 4 ve Windows PC’de satışa sunulacağını açıkladı.

Cyberpunk 2077 nisanda geliyor!

Meşhur RPG geliştiricisi Obsidian Entertainment, galaksinin en uzakta noktalarında bir kolonide bulunan karanlık ve esprili oyuncu odaklı bir hikaye olan The Outer Worlds ile geliyor. Soğuk, şirket bürokrasisinin sıkı yapısı, meçhul bir ziyaretçiden dolayı – ki bu olmaya karar verdiğiniz şahsiyet – çözülmeye başladığında hikayenin devamının nasıl gerçekleştiğini siz belirleyecektir. Seçimleriniz, hikayenin gelişme biçimini, şahsiyet ilerlemenizi, eşlik eden hikayeleri ve oyun sonu senaryolarını etkileyecektir.

Obsidian’daki Co-Game Müdürü Tim Cain “Leonard’la çalışmaya başladığımızda, daima istediğimiz oyunu yapmaya karar verdik,” dedi ve devam etti: “Oyuncunun seçim ve fikirlerinin önemli olduğu ve her duruma kendi belirlendiğiniz yöntemle yaklaşmanıza izin veren bir oyun. Çünkü bu sizin hikayeniz olacak.”

The Outer Worlds size oyun her tarafında oynamak için farklı alanlara yönlendirilmiş seçenekler sunacak. Elinizde değişik menzilli ve yakın dövüş bilim kurgu silahları bulunacak olsa da, dilerseniz işleri eski tarz sevilen diplomasi aracılığıyla, hatta arkadaşlarınız arasında yaptığınız önderlik odaklı bir delegasyonla sorunlarınız çözebilirsiniz.

Obsidian Benzer-Oyun Direktörü Leonard Boyarsky, “Tim’le birlikte baştan çalışmak kibir verici. Onunla birlikte The Outer Worlds’de oyuncu odaklı bir hikaye anlatmanın yanında oyuncuların keşfedeceği derinlikli, keyifli ve kooperatif aksiyona dayalı bir kâinat yaratmak istedik” dedi.

Prodüksiyon Başkan Yardımcısı Allen Murray “Tek şahsiyet oyuncu odaklı doğaüstü RPG’ler yaratma konusunda Obsidiyen inanılmaz bir tarihe sahip. The Outer Worlds, kara espri, acayip karakterler ve çokça oyuncu ajansı açısından varlıklı bir deneyim sunan, kült bir Obsidiyen oyunu oldu” dedi.

The Outer Worlds’ün E3’te sergilenen yeni vidosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

The Outer Worlds 25 Ekim 2019’da Xbox One, PS4™ ve Windows PC* için çıkacak. Obsidian’In yeni şaheseri The Outer Worlds’e bir an önce sahip almak isterseniz ön siparişinizi çoktan verebilirsiniz. The Outer Worlds demin ESRB kadar derecelendirilmemiştir. Daha pozitif veri içinYouTube kanalına abone olabilir, Twitter da takip edebilir, Facebook üzerinden ekleyebilir ve sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.TheOuterWorlds.com.

*The Outer Worlds Windows PC için birincil sene baştan başa sadece Microsoft Windows Store ve Epic Games mağazaları üzerinden satışa sunulacaktır. Peşine Düşüp Takip eden yıllarda açıklanmış perakendecilerde satılmaya başlanacaktır.

Önceki HaberSahte Kripto Para Cüzdanlarına Dikkat!  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir