Tesla modellerine Fallout müjdesi

Elon Musk, geçtiğimiz gün E3 sahnesinde Bethesda Studios yönetici yapımcısı Todd Howard ile beraber gözükerek Fallout Shelter‘ın Tesla araçlarına geleceğini duyurdu. Bu popüler oyun var olan yaklaşık olarak öteki tüm sistemlerde bulunuyor ve bu yüzden de Tesla’nın araç içi misafir etme sistemlerine gelmesi de öyle şaşılacak olmayabilir. Oyun, Beach Buggy Racing 2, daha önce duyurulan herzamanki Atari oyunları ve sevilen Indie Cuphead’e katılacak.

İnceleme: Rage 2

Tesla’nın seçilmiş oyun listesini oynamak için kullanıcıların arabalarını park modunda tutmaları gerekiyor ve bunun aşağı yukarı herkes için en iyisi olduğu söylenebilir. Araçlar PS4 ve Xbox denetim kollarını destekleyecek ancak yarış oyunları, arabanın kontrolleri ile düzenli olacak. Oyuncular, direksiyonlarını kullanarak sanal yarış arabalarını denetim edebilecek ve fren pedalı ile oyun içerisinde yavaşlayabilecek. Gaz pedalı ise güvenlik kaygıları nedeniyle dahil edilmeyecek.

Musk, Tesla’nın davet sisteminin oyunların yanı sıra aracın kendi web tarayıcısı ile Netflix ve YouTube izlemeye müsade vereceğini de söyledi. Oyunlarda olduğu gibi video izlemek için kullanıcıların park durumunda olması gerekiyor ancak eğer aracın kendini sürme yeteneği yeterince tehlikesiz hale gelirse bu durumun değişeceği varsayım edilebilir.

İLGİLİ HABER Tesla kaza raporu yayınlandı Önceki HaberHuawei, Telefonlarına Gizlice Reklam Yerleştirdi! Sonraki HaberAdobe Premiere Rush, Samsung İçin Hazır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir