Son “mininin” oyunları belirli oldu

Son dönemde, eski tür konsolların mini sürümlerini piyasaya sürmek epeyce mode. Sega da, Genesis Mini konsolunu 19 Eylül’de piyasaya sürecek Işyeri, farklı alanlara yönlendirilmiş platformlarda yaptığı açıklamalar ile, eklenen son oyunları paylaştı. Oyunlar konusunda Sega’nın yavaş davrandığı söylenebilir. Işyeri, oyunların tamamını bir kerede anlatmak yerine, yavaşça açıklamayı tercih etti. Duyurulan son 12 oyunla beraber küçük konsol acilen 42 oyuna sahip. En son yapılan duyuruda belirtilmiş oyunlar ise Alisia Dragoon, Columns, Darius, Dynamite Headdy, Eternal Champions, Kid Chameleon, Light Crusader, Monster World IV, Road Rash II, Strider, Tetris, Virtua Fighter 2.

Samsung’un yeni canavarları hazır

Birincil duyurusunun üzerinden bir yıldan fazla vakit geçen küçük konsol, uzun bir zamandan beri bekleniyor. başlangıçta 2018 yılında piyasaya sürülmesi planlanan konsol, Sega’nın tasarımı ve yazılımı baştan aranje etmek istediğini söylemesi ile ertelenmişti. Bir Takım diğer ufak konsolların yaşadıkları düşünülürse, bu kararın olur ya de dürüst karar olduğu söylenebilir.

Yayımlanan videolara bakıldığında ise menünün başarılı gözüktüğünü ve tema müziği, mesken ve kaset tasarımı gibi detaylara ağırlık verildiğini bildirmek mümkün. İsterseniz yemek listesi ekranını değiştirerek, 42 oyunun tamamını sadece isim olarak tek sayfada görmeniz muhtemel oluyor.

Cihaz, tanıtımlarda oldukça başarılı ve sorunsuz gözükse de, reel performansı resmen piyasaya sürülmesinin peşinde anlayacağız. Neyse ama konsol için fazla uzun bir süre beklememiz gerekmeyecek ve yalnızca birkaç ay sonra, 19 Eylül tarihinde, 79.99 dolar fiyatı ile satışa sunulacak.

Önceki HaberASUS Özel ROM İçin XDA Developers İle Anlaştı Sonraki HaberHuawei, Telefonlarına Gizlice Reklam Yerleştirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir