Netflix, müjdeyi verdi

Netflix, birbiri ardına çarpıcı kararlar almaya devam ediyor. Russian Doll birincil sezonu itibariyle 8 bölümden oluşmuştu ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Russian Doll’un ilk sezonunda Nadia Vulvokov büyük bir rol üstlendi. Nadia, 36.yaşından itibaren öldüğü anda her yerde doğan bir figüre evrildi. Kısacası karakterimiz, emin bir süre içerisinde sıkıştı ve her zaman kez, öldüğü ana dönerek baştan doğdu. 

Star Trek’te 18+ dönemi başlıyor

Şu andan sonraki ifadelerimiz, önemli anlamda spoiler içeriyor. Nadia, birinci sezonun sonunda sayısız kere iç şeytanlarıyla mücadele etti ve karanlık bir zaman döngüsüne hapsoldu. 

Yapımcılar ise bu konuda soğuk kanlı davrandı ve Nadia ilk olarak almak üzere öyle çok karakterin her tarafta şekillendirileceğini vurguladılar. Stüdyo yetkilileri; Russian Doll’un ikinci sezonu kesinlik kazandı. Daha da iyisi, serinin en az üç sezondan oluşacağı da doğrulamış durumda. Kısacası söz konusu “Zaman Döngüsü”nün nasıl ve neden ortaya çıktığı konusundaki tüm soruların cevapları, önümüzdeki 2 sezonda cevap bulacak.

Olağanüstü-komedi serisinde Greta Lee, Yul Vazq Greta Lee, Yul Vazquez, Charlie Barnett ve Elizabeth Ashley gibi isimler yer alırken; dizinin yönetmenlik koltuğunda Natasha Lyonne, Amy Poehler ve Leslye Headland üçlüsü oturuyor.

Russian Doll isimli hızlı, eleştirmenlerden de bütün anekdot aldı. Bahsi geçen yapım Rotten Tomatoes’den 85/100, Metacritic’ten ise 89/100 puanlarına değerinde görülerek, yanına yaklaşılması şiddet bir başarıya imza attı.

Önceki HaberGoogle’ın SOS Alerts Hizmeti Gelişiyor!  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir