Jabra Elite 85h satışta!

Hepsiburada, müzikseverlerin ve her an yeniden yoğun telefon görüşmesi yapan profesyonellerin yüzünü güldürdü. Köklü kulaklık markası Jabra’nın dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2019’da lansmanını yaptığı Jabra Elite 85h kablosuz kulaklık, Türkiye’de ilk olarak Hepsiburada’da satışa sunuluyor. 31 Mayısa dek yalnızca Hepsiburada üzerinden avantajlı fiyatıyla satılacak olan mahsul, iOS ve Android cihazlarla rahatlıkla kullanılabiliyor.

İnternetin yeni oyuncusu

Jabra Elite 85h kablosuz kulaklık ile işitsel şölen

2019052116260629685.jpg Jabra Elite 85h kablosuz kulaklık ile işitsel şölen

Dışarıdan ses geçirmeyen Elite 85h, sıkıntı edildiğinde Zeki Faal Şamata Önleme (ANC) özelliği açıksa 36 saate değin, kapalıysa 41 saate değin kullanılabiliyor. Titanyum Siyah, Altın Bej ve Lacivert almak üzere 3 bambaşka renk seçeceği olan Jabra Elite 85h ürününde 8 adet mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlardan ikisi gürültü önleme nedeniyle kullanılırken, dördü Etkin Şamata Önleme (ANC) özelliğine muavin oluyor, altı parça başına ise telefon görüşmeleri ve dijital asistanlarla etkileşim için kullanılıyor. 40 mm özel tasarım hoparlörleriyle bir akustik tecrübe sunuyor. Toza ve suya karşı da dayanıklı olan Jabra Elite 85h kablosuz kulaklık, toza ve suya aleyhinde 2 yıl garantisiyle Hepsiburada müşterilerine sunuluyor.

Jabra’nın müzik tutkunlarının beğenisine sunduğu yeni kulak üstü kablosuz kulaklık modeli Jabra Elite 85h, Jabra HearThrough teknolojisi tamamen dışardaki sesleri kullanıcının istediği ölçüde engelliyor. SmartSound teknolojisi kullanan Jabra Elite 85h, ortamdaki gürültüye kadar otomatik olarak adapte oluyor ve bir ses deneyimi sunuyor. Jabra Elite 85h kulaklık ile kullanıcılar çevredeki sesler yerine sadece yaptığı görüşmeye ya da dinlediği müziğe odaklanabiliyor.

Hem kablosuz keza zeki

Siri, Google Yardımcı ve Alexa desteği bir uçtan bir uca Jabra Elite 85h sesle rahatça teftiş edilebiliyor. Akıllı Faal Şamata Önleme (ANC) özelliği, 6 binin üstünde farklı sesi algılıyor ve “hareket halinde”, “kalabalıkta”, “yalnız” modlarından birini seçerek bulunulan ortama ahenk sağlayarak, sesin daima benzer kalitede duyulmasına ihtimal tanıyor.

2499 TL yerine 1999 TL avantajlı fiyatla satışta olan Jabra Elite 85h kablosuz kulaklığa Hepsiburada üzerinden ulaşılabiliyor.

Önceki HaberUydumuz Ay, Giderek Küçülüyor mu? Sonraki HaberVolvo’dan Yeni “Kaza Uygulaması”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir