Hepsi birdenbire sızdı

Telefon üreticileri, yeni modellerini her yıl benzer tarihlerde piyasaya sürüyorlar. Bu bilgiden yola çıkarak 2019’da çıkacak yeni telefonların çıkış tarihini tahminde bulunmak olası. Fakat yılın en önemli telefonlarıyla ilgili çıkış tarihlerine dair pekiştirici bilgiler, Amerikan işyeri Verizon baştan sona ortaya çıktı.

Son “mininin” oyunları muhakkak oldu

Twitter’daki güvenilir akıntı hesaplarından Evan Blass’a tarafından Galaxy Note 10 ağustosun ortasında, iPhone 11 serisi eylülün sonlarına dürüst, Google Pixel 4 ise ekim ortasında ortaya çıkacak. Bilgilerin Verizon’dan geldiği iddia ediliyor, dolayısıyla gerçeğe yakınlık ihtimalleri var.

Sadece bir iPhone çıkış tarihinden bahsedilmesi, tüm yeni iPhone’ların aynı gün tanıtılacağı anlamına gelebilir. Geçen sene iPhone XR’de olduğu gibi, iPhone 11R’nin serinin birincil telefonlarından sonra tanıtılacağı söyleniyordu ancak bu yıl böyle olmayabilir.

bununla beraber Google’ın Pixel 4 serisini ekimde tanıtacak olması garip, çünkü firma cihazın tasarımını göstermişti. Özellikle Android sürümlerinin adlarıyla bizi yanıltmayı seven Google’ın telefonunun son hali, firmanın gösterdiğinden ayrı olabilir.

Önceki HaberLG’den 1 Milisaniye IPS Oyun Monitörü Sonraki HaberYüksek çözünürlüklü 38 kare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir