Elden Rings hakiki oldu

George R.R. Martin ve FromSoftware‘in birlikte çalıştıkları söylentileri bir süredir devam ediyordu ve artık, bu söylenti gerçeğe dönüştü: Elden Ring geliyor!

Xbox Game Pass Ultimate hazırlanmış!

Oyun hakkında çok fazla ayrıntısıyla uğraşma bilmiyoruz. Lakin bildiğimiz bazı şeyler de yok değil: PS4, Xbox One ve PC için sunulacak ve bu da oyunun olasılıkla yeni nesil konsolların çıkış tarihinden önce yayımlanacağı anlamına geliyor. Oyun, fantezi aksiyon-RPG türünde yer alacak ve Dark Souls’un yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ile George R.R. Martin tarafından oluşturulan bir dünyada geçecek.

Bu detayların açık havada bilinen çok az şey bulunuyor ancak oyunun tanımlaması “FromSoftware’in şu asıl kadarki en büyük oyununun her köşesinde risk ve keşifler bekliyor” cümlesini barındırıyor.

FromSoftware ve George R.R. Martin arasında bir ortaklığın pek çok birey göre gönül rahatlığıyla karşılanacağı söylenebilir. FromSoftware’in oyunlarında, sıklıkla ölümle karşılaşılması alışıldık bir şey ve R.R. Martin’in hikayelerinde de en sevilen karakterler bile ölümden kaçamayabiliyor. Dark Souls serisi, Bloodbourne ve daha yeni Sekiro: Shadows Die Twice oyunları karanlık dünyalarda geçiyor olsa da, R.R. Martin ile yapılacak karşılıklı çalışmanın daha canlı ve renkli bir dünya ile sonuçlanması olası. 

İLGİLİ HABER FIFA 20: Cadde futbolu, fazlası Önceki HaberMarvel’ın Yeni “Baş Kötüsü” Kim Olacak? Sonraki HaberPEAKUP ile Dijital Dönüşümü Konuştuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir