Dergilik’te bir ayda 18 milyon!

Türkiye’nin veri toplumu vizyonunun en kayda değer parçalarından biri olan dijital yayıncılık, Dergilik ile büyümeye devam ediyor.  Türkiye’nin en ayrıntılı, ilk ve tek dijital yayınlama platformu Dergilik, zenginleşen içerik ve okunma rakamlarıyla ülkemiz dijital yayıncılık dünyasının nabzını tutuyor. Dergilik, Nisan’da indirilen 18 milyon yayın adediyle, son 1 ayda okunma oranını yüzde 18 artırdı.

Samsung, kaynak kodlarını sızdırmış

Geçen yıl okunan yayınlama adedine ilk dört ayda ulaştı

Türkiye’deki dijital yayıncılık sektörünün öncüsü Dergilik, 2018’de 80 milyon yayını okuyucularla buluşturmuştu. 2019’un ilk dört ayında ise 88 milyon yayın okuyucuyla buluştu. Bu Nedenle Dergilik, geçen yılın rakamlarını 2019’un ilk 4 ayında geçmiş oldu.

Bünyesine Türkiye’nin en popüler dergilerinin yanı sıra ulusal ve yerel günlük gazeteleri de ekleyen Dergilik, yüzlerce dergi ve gazeteyi tek bir platform üzerinden sunarken, halihazırda sadece abonelerine özel yayınlanan birçok yayını da okuyucularla buluşturuyor. Platformda, 500’ü yerli 900’ü yabancı almak üzere 1400 dergi ve 50 gazete yer alıyor.

Bütün operatör müşterileri kullanabiliyor

Tüm operatör müşterilerinin indirip neşeyle kullanabildiği Dergilik uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri bir bir de satın alabiliyor. Uçak ya da metroda çevrimdışı iken okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan tatbik, Apple Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor. Uygulamaya antre yerine getirmek için telefon numarası yazıldıktan sonradan SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli.

Önceki HaberDisney’in Yeni Animasyonlarının Çıkış Tarihleri! Sonraki HaberAndroid Q’nun Bir İşlevi, Samsung’da Zaten Var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir