Battlefield V kızışıyor!

II. Dünya Savaşı, bu yıl 27 Haziran’da, DICE’ın Chapter 4: Defying the Odds ile sizlere sunacağı 4 yeni haritayla kızışacak. Büyük kum havuzundaki tüm vasıta savaşlarından daha ufak piyade savaşlarına değin, Battlefield V, yeni multiplayer harita deneyimleriyle, fanlarına istediklerinden daha fazlasını verecek.

Fast & Furious 9’a dev aktarma

64-oyunculu 2 büyük haritalı yeni bir içeriğe adım atacaksınız. ilk olarak klasik multiplayer aksiyonu, uzun uzaklık odaklı, vasıta tabanlı ekip oyununu taşıyan ve her savaş alanında çarpışmaya uygun içerikli Chapter 4: Al Sundan haritası oyuncularla olacak. Bu harita; heybetli Kuzey Afrika Çölü’nde geçen tek oyunculu Under No Flag haritasından esinlenilerek yapılmıştır. Chapter 3: Trial by Fire içerisindeki Mercury haritası ve Battle of Greece çıktıktan daha sonra The Marita haritası da temmuzda gelecek. Oyun, iki Yunan haritasından ikincisini sunmuş olacak. Piyade savaşı odaklı Marita, müttefik kuvvetlerin Axis ordusunu durdurmaları için oyuncuları; nehre bakan, arnavut kaldırımlı yollarıyla mükemmel bir dağa götürüyor.

Yaz döneminde, çılgın yakın mesafe çarpışmaları iki yeni uygunluk harita ile piyade savaşları için sizlerle olacak. Oyuncular, Lofoten Adaları’nda bir patlayıcı üretim fabrikasını yıkım edecekler ve Provence’teki Axis işgalini ortadan kaldıracaklar.

Ekimde ise Chapter 4 ve 5 aralarında Operation Underground oyuncularla olacak. İkonik Battlefield 3 haritası Operation Métro’dan esinlenilen bu birim ile; büyük kasaba sokakları, avlular, plaza alanı, servis tünelleri, tren platformları ve daha fazlası gibi dağıtılmış oyun alanlarında sert bir adam adama uğraş ile tekrar oyuncuları bekliyor olacak.

Önceki HaberiPhone 11R İçin Sürpriz Nitelik İddiası! Sonraki HaberFotoğraflar ve Drive Bütünleşmesi Sonlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir