Adobe Premiere Rush indirilebiliyor

Adobe’un Android cihazlar için yeni piyasaya sunduğu Premiere Rush uygulamasının Samsung için özelleştirilmiş versiyonu Premiere Rush for Samsung, Galaxy cihazlara indirilebiliyor.

iPhone 11R’ye sürpriz nitelik

Tümü bir arada çapraz cihaz video yaratma ve yayın çözümü olan Premiere Rush, birkaç basit adımda video kurulum olanağını tanıyan sezgisel bir arayüze sahip. Premiere Rush, içerik yaratıcılarına profesyonel kalitede bir video içeriği oluşturabilmeleri için gereksinim duyacakları tüm araçları sunuyor.

Samsung’un Adobe ile ortaklığı sonucunda Premiere Rush for Samsung’un Galaxy akıllı telefonları için tam optimizasyonu sağlanmış bulunuyor.

Sizin Belirleyeceğiniz Koşullarda Profesyonel Videolar

Premiere Rush, mobil cihazlar için optimize edilen Premiere Pro’nun enerjik özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Özelleştirilebilir Motion Graphics şablonları, Yapay Zeka kullanan ses temizleme,grafik yaratma ve ses miksajı gibi üstün özellikleriyle Premiere Rush, video ve vlog’lar üstünde az daha profesyonel kalitede kesme ve kurulum işlemlerini zahmetsizce yapma olanağını sunuyor.

Kullanıcılar kullanım içinde aracısız kaliteli videolar çekebiliyorlar ve hemencecik o anda süre dizgisi üstünde klipleri sürükleyerek ve bırakarak video montajı yapabiliyorlar. Ayrıca ses ve renk doygunluğu ayarı, yazı sıralama, geçişler, seslendirme ve daha çoğu işlemi, tümü ana arayüzden almak üzere, rahatça gerçekleştirebiliyorlar. Üstelik, yine uygulama içinde entegre, tümüyle özelleştirilebilir animasyonlu yazı şablonlarına erişme olanağı bulunuyor. Kullanımı kolay her yerde boyutlandırma seçenekleri sayesinde de yaratılan video kullanıcının hedeflediği sosyal medyaya tarafından boyutlandırılabiliyor. Bütün videolar ve montajlar otomatik olarak bulutla senkronize ediliyor ve bu sayede kullanıcılar nerede, ne süre, uygulamanın indirilip kullanılabileceği aygıt üstünde çektikleri videolar üzerinde çalışabiliyorlar.

Premiere Rush for Samsung

Premiere Rush for Samsung çözümü, Samsung cihazları için özel olarak optimize edilmiş tüm özellikleri barındırıyor. Samsung için kişiselleştirilmiş özellikler arasında geliştirilmiş kurulum performansı sağlayan GPU optimizasyonu yer alıyor. Bu özellik sayesinde Galaxy S10 ile video aktarımı bir önceki sürüm cihazlara kadar %70 daha seri. Ek olarak HDR10+ özelliği ve Samsung DeX desteği kullanıcılara egzersiz alanı opsiyonlarını genişletme ve optimize etme olanağı sunuyor.

Premiere Rush uygulamasına aylık abone olan Galaxy kullanıcılarına sınırsız video aktarımı, 100 GB’lık bulut depolaması ve yıllık aboneliği %20 indirimle elde etme imkânı tanınıyor ve bu nedenle yıllık abone ücreti ayda 7.99 ABD doları seviyesine inmiş oluyor.

Hem birincil başlangıç için ücretsiz bir deneme versiyonu da bulunduğundan Galaxy kullanıcıları bu versiyonda tüm Premiere Rush özelliklerine erişebiliyor, masa üstü ve mobil uygulamaları kullanabiliyor. 2 GB’lık bulut depolama alanına sahip olabiliyor, sınırsız sayıda proje yaratabiliyor ve üç projeye dek aktarım yapabiliyor.

Galaxy uygulamasından indirilebilen Adobe Premiere Rush for Samsung çok yakında daha fazla sayıda Galaxy cihazda kullanılabilir olması planlanıyor.

Önceki HaberFallout Shelter, Tesla Arabalarında Oynanabilecek! Sonraki HaberOyun Severlere Sürpriz Zula Altını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir