2 efsane daha geri dönüyor

Kalypso Media, E3 2019 etkinliği sarısında,  ikisi de 2000’lerin başlarında Pyro Studios kadar yayımlanan iki klasik taktik oyununun remaster sürümlerini duyurdu: Commandos 2 ve Praetorians.

Yeni tarayıcı indirmeye sunuldu

Bildiri, Kalypso’nun Pyro Studios’tan Commandos, Imperial Glory ve Praetorians edinmek üzere üç oyunun haklarını almasının yaklaşık bir sene sonrasında geldi. Firma keza seriler için yeni oyunlar sunmayı, ayrıca de eski oyunların remaster sürümlerini sunmayı planlıyor ve görünene göre bu planın en azından ikinci kısmı için çalışmalara başlanmış durumda.

2019061300381641188.jpg 2 Efsane Oyun Daha Geri Dönüyor

Commandos 2 HD Remaster derhal Yippee Entertainment kadar geliştirilirken, Praetorians HD Remaster üstünde Torus Games çalışıyor. Her iki yeni sürüm de geliştirilmiş grafikler, modernleştirilmiş UI elementleri ve tekrar düzenlenen kontroller ile sunulacak. Ayrıca Commandos 2 HD sürümü tazelenmiş bir eğitim (tutorial) bölümü içerecek.

Commandos 2 HD Remaster var olan neredeyse her platform için sunulacak: Windows, macOS, Linux, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve hatta Android ve iPadOS. Praetorians HD Remaster ise Windows, Xbox One ve PlayStation 4 için sunulacak. Her iki oyun da 2019’un dördüncü piyasada olacak.

Önceki HaberEric Cantona’nın Heykeli, Doğrusu Uçuyor! Sonraki HaberiPhone 11R İçin Sürpriz Özellik İddiası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir